Обчислити об'єм повітря в якому міститься 41,9 л кисню


Ответы на вопрос

Отвечает Караман-Паршаков Никита.

Дано:

V(O2) = 41,9 л

Знайти:

V(повітря) - ?

Рішення:

1) V(повітря) = V(O2) * 100% / φ(O2) = 41,9 * 100% / 21% = 199,5 л.

Відповідь: Об'єм повітря становить 199,5 л.