Яку масу цукру потрібно взяти для приготування 400 г розчину з масовою часткою 10%? (через дано)


Ответы на вопрос

Отвечает Артамонова Ангелина.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m = 400 г

w = 10%

Знайти: m(цукру) - ?

m(цукру) = m(р-ну) * w : 100% = 400 * 10% : 100% = 40 г