ПОМОГИТЕ ПЖ ДАМ 30 БАЛОВ В 370 г води розчинили 30 г мідного купоросу CuSO4 · 5H2O. Обчислити

масову частку кристалогідрату і безводної солі. Відповідь: 7,5%, 4,8%.

Ответы на вопрос

Отвечает Аксёнова Алёна.

Ответ:M(CuSO4*5H2O)=270г/моль

M(CuSO4)=160г/моль

m(CuSO4)=160*30/270=17,8г

m(розчину)=370+30=400г

w(CuSO4*5H2O)=30*100/400=7,5%

w(CuSO4)=17,8*100/400=6,6%

Объяснение: