Визначте масову частку Оксигену в сполуці, що складається з трьох атомів Калію, одного атома

Фосфору та чотирьох атомів Оксигену??? Даю 20 балів‼️‼️‼️‼️

Ответы на вопрос

Отвечает Абишев Улан.

Ответ: 30,19 %

K3PO4

Mr(K3PO4) = 39×3 + 31 + 16×4 = 212

W(O) = (16×4) : 212 × 100% = 30,19 %