1. Напишіть відповідні кислоти або основи, які відповідають таким оксидам: Na2O-? CO2-? N2O5-?

SO..? SO,-? Домашнє завдання. Al2O3-? P2O5-? CaO - ? 2. Дописати рiвняння реакцiй: Na2O +H2O= CaO +H;O = SiO2+H2O= N O +H2O=

Ответы на вопрос

Отвечает Топский Азамат.

Відповідь:

1. Напишіть відповідні кислоти або основи, які відповідають таким

оксидам:

Na2O-NaOH

CO2-H2CO3

N2O5-HNO3

SO2-H2SO3

SO3-H2SO4

Al2O3-AI(OH)3

P2O5-H3PO4

CaO - Ca(OH)2

2. Дописати рiвняння реакцiй:

Na2O +H2O=2NaOH

CaO +H2O =Ca(OH)2

SiO2+H2O=H2SiO3

N O +H2O= ?????????

Пояснення: