Методом електронного балансу урівняти рівняння окисно-відновних реакцій. Вкажіть окисник,

відновник, процеси окиснення та відновлення. HNO3 +S→ H2SO4 + NO ​

Ответы на вопрос

Отвечает Уалханова Сабина.

+1 +5 -2  0    +1 +6 -2  +2 -2

2HNO3 + S = H2SO4 + 2NO

S(0) - 6e = S(+6) / Восстановитель

2N(0) + 6e = 2N(+3) / Окислитель