До води масою 150 гр, додоли 20 гр цукру, 10 гр кави, 20 гр молока. Запишіть кількісний скла який

характеризує цій розчин?

Ответы на вопрос

Отвечает Базарбай Айдос.

Ответ:

Объяснение:

Кількісний склад розчину в даному випадку характеризується масовою часткою кожної компоненти. Для того, щоб її обчислити, треба визначити загальну масу розчину, тобто суму мас компонентів:

150 г + 20 г + 10 г + 20 г = 200 г

Тоді масова частка кожної компоненти розчину обчислюється як відношення маси цієї компоненти до загальної маси розчину, помножене на 100%:

масова частка води = (150 г / 200 г) × 100% = 75%

масова частка цукру = (20 г / 200 г) × 100% = 10%

масова частка кави = (10 г / 200 г) × 100% = 5%

масова частка молока = (20 г / 200 г) × 100% = 10%

Отже, кількісний склад розчину складається з 75% води, 10% цукру, 5% кави і 10% молока.

Отвечает Смирный Вадим.

Запис кількісного складу розчину включає в себе масову частку кожного компонента в розчині.

Масова частка цукру в розчині дорівнює:

маса цукру / загальна маса розчину = 20 г / 200 г = 0,1

Масова частка кави в розчині дорівнює:

маса кави / загальна маса розчину = 10 г / 200 г = 0,05

Масова частка молока в розчині дорівнює:

маса молока / загальна маса розчину = 20 г / 200 г = 0,1

Отже, кількісний склад розчину можна записати наступним чином:

цукор - 0,1

кава - 0,05

молоко - 0,1

Цей склад можна виразити як відносні частки (у відсотках) або у відносних одиницях (дробових). Наприклад, відносна частка цукру в розчині дорівнює 10%, а відносна частка кави - 5%.