Обчисліть масу натрій гідроксиду NaОН та води, необхідні для приготування розчину масою 175 г з

масовою часткою солі 0,01.

Ответы на вопрос

Отвечает Кувязев Максим.

Дано:

m р-ну(NaОН) = 175 г

ω(NaОН) = 0,01

Знайти:

m(NaОН) - ?

m(H2O) - ?

Розв'язання:

1) m(NaОН) = ω * m р-ну = 0,01 * 175 = 1,75 г;

2) m(H2O) = m р-ну(NaОН) - m(NaОН) = 175 - 1,75 = 173,25 г.

Відповідь: Маса NaОН становить 1,75 г; H2O - 173,25 г.