Визначити масову частку До води масою 130 грам додали 70 грам цукру. Знайти масову частку цукру у

розчині.

Ответы на вопрос

Отвечает Вольская Полина.

Відповідь:

m(розчину)=130+70=200г

w=70*100/300=23,3%

Пояснення: