Розрахуйте масову частку елементів у офосфорній (ортофосфорній) кислоті-H3PO4


Ответы на вопрос

Отвечает Донская Виолетта.

Ответ:

Mr(H₃PO₄) = 3 × 1 + 31 + 4 × 16 = 98

ω(H) = 3/98 × 100% = 3,06%

ω(P) = 31/98 × 100% = 31,63%

ω(O) = 64/98 × 100% = 65,31%