Яку масу натрій хлориду та води потрібно взяти для приготування 460 г розчину з масовою часткою

NaCI 15%?

Ответы на вопрос

Отвечает Кушнарёва Анастасия.

Объяснение:

w(NaCl)=15%=0.15

m(розчину) =460г

m(NaCl) = w(NaCl) *m(розчину) =460*0.15=69г

m(H2O)=460-69=391г.