СРОЧНО 25 БАЛОВ Сульфатна кислота кількістю речовини 0,6 моль прореагувала з ферум (III)

оксидом.Визначити масу утвореної солі.

Ответы на вопрос

Отвечает Оверин Слава.

Ответ:

3H2SO4+Fe2O3=Fe2(SO4)3 +3H2O

nH2SO4= 0,6 моль

mFe2(SO4)3-?

пропорция

0.6--Х

3----1

х=0.2 моль

масса Fe2(SO4)3=nM=0.2×400=80г