Визнач масові частки елементів у сполуці BeSiО3, і обери їх значення із запропонованих варіантів

відповіді: масова частка Берилію: частка Силіцію: масова частка Оксигену:​

Ответы на вопрос

Отвечает Огнева Полина.

BeSiО3

Mr (BeSiО3) = nAr (Be) + nAr (Si) + nAr (O) = 9 + 28 + 3 * 16 = 85

W (Be) = nAr / Mr * 100% = 1 * 9 / 85 * 100% = 10,59%

W (Si) = nAr / Mr * 100% = 28 / 85 * 100% = 32,94%

W (O) = nAr / Mr * 100% = 3 * 16 / 85 * 100% = 56,47%