Визнач масові частки елементів у сполуці ZnSO3, і обери їх значення із запропонованих варіантів

відповіді: масова частка Цинку:СРОЧНО ❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️❗️44,822,133,1масова частка Сульфуру:22,144,833,1масова частка Оксигену:44,822,133,1

Ответы на вопрос

Отвечает Дмитриева Вика.

Mr(ZnSO3) = 65 + 32 + 16×3 = 145

W(Zn) = 65 : 145 × 100% = 44,8 % --- цинка

W(S) = 32 : 145 × 100% = 22,1 % --- сульфура

W(O) = 100 - 44,8 - 22,1 = 33,1 % --- оксигена