пж даю 25 балов укажіть масу води , у якій необхідно розчинити 20 г кислоти для отримання розчину з

масовою часткою кислоти 10 %​

Ответы на вопрос

Отвечает Панова Алёна.

20 г кислоти = 10%

Решта (90%) – вода.

Якщо 20 г = 10%, а х – вода, то: х = \frac{90*20}{10} = 1800 / 10 = 180 г.