Приготувати 30 г розчину з масовою часткою 15% СПРЧНО дам 100 балов


Ответы на вопрос

Отвечает Галкина Анастасия.

Дано:

m р-ну(речовини) = 30 г

ω(речовини) = 15%

Знайти:

m(речовини) - ?

m(води) - ?

Розв'язання:

1) m(речовини) = ω * m р-ну / 100% = 15% * 30 / 100% = 4,5 г;

2) m(води) = m р-ну(речовини) - m(речовини) = 30 - 4,5 = 25,5 г.

Відповідь: Маса речовини становить 4,5 г; води - 25,5 г.