ДАЮ 80 БАЛІВ!!!!!!!! вкажіть що означає вираз «10%-вий водний розчин солі» відповідь підтвердьте

розрахунками. розпишіть розв'язок будь ласка!!!!!! а) в 100г розчину міститься 10г солі. б) в 100г води розчинено 10г солі. в)в 1л розчину міститься 10г солі. г) в 10л розчину міститься 10г солі

Ответы на вопрос

Отвечает Синдинова Кристина.

Відповідь:

Віраз "10%-вий водний розчин солі" означає, що в розчині вміст солі становить 10% від загальної маси розчину.

Для розрахунку маси солі в розчині можна використовувати формулу:

Маса солі = (Відсоток солі / 100) * Маса розчину

Розрахунки для кожного варіанту:

а) У 100 г розчину міститься 10 г солі: Маса солі = (10 / 100) * 100 = 10 г

б) В 100 г води розчинено 10 г солі: Маса солі = (10 / 100) * 100 = 10 г.

в) В 1 л розчину міститься 10 г солі: Маса солі = (10 / 100) * 1000 = 100 г.

г) В 10 л розчину міститься 10 г солі: Маса солі = (10 / 100) * 10000 = 1000 г.

Отже, правильна відповідь - г) в 10л розчину міститься 10г солі.

Пояснення:

Отвечает Гладков Андрей.

Ответ:

Б) в 100г води розчинено 10г солі.