Приклади. Задача № 1. Учень до солі масою 2г додав води і розмішав до повного розчинення солі.

Обчисліть масову частку солі в отриманому розчині. Дано: m(солі) = 2г; m(H2O) = 198г; ф(солі) -- ? Розв'язання: m(солi) • 100% (солі) = m(розчину) 1) Знаходимо масу розчину: m(розчину) =m(H2O) + m(солі) = 2002;дам/////​

Ответы на вопрос

Отвечает Ермакова Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(солі) = 2г

m(H2O) = 198г

Найти: w(солі) -- ?

1) Знаходимо масу розчину:

m(розчину) = m(H2O) + m(солі) = 198 + 2 = 200 г

2) Знайдемо масову частку солі у розчині:

w(солі) = m(солі)/m(розчину) * 100% = 2/200 * 100% = 1%