Обчисліть масу глюкози та води, необхідні для приготування 200г розчину з масовою часткою глюкози

0,3​

Ответы на вопрос

Отвечает Абдуллина Ясмина.

m (розчину) = 200 г

w (глюкози) = 0,3

m (глюкози) = 200 * 0,3 = 60 г

Решта - вода:

m (Н2О) = 200 г - 60 г = 140 г

Відповідь: 140 г води і 60 г глюкози.