Розрахуйте масу солі і води, які необхідно змішати для отримання 300 мл 12% розчину (ρ=1,05 г/мл).


Ответы на вопрос

Отвечает Леонова Вероника.

Відповідь:

m(р-ну)=300*1,05=315г

m(солі)=315*12/100=37,8г

m(H2O)=315-37,8=277,2г

Пояснення: