Знайдіть відносні молекулярні маси речовин Са, СO2, Н2, Nа2О, Н2SO4 БЛАГАЮ ДОПОМОЖІТЬ!


Ответы на вопрос

Отвечает Блинкова Алиса.

Mr(Ca) = Ar(Ca) = 40;

Mr(CO2) = Ar(C) * N(C) + Ar(O) * N(O) = 12 * 1 + 16 * 2 = 44;

Mr(H2) = Ar(H) * N(H) = 1 * 2 = 2;

Mr(Na2O) = Ar(Na) * N(Na) + Ar(O) * N(O) = 23 * 2 + 16 * 1 = 62;

Mr(H2SO4) = Ar(H) * N(H) + Ar(S) * N(S) + Ar(O) * N(O) = 1 * 2 + 32 * 1 + 16 * 4 = 98.