N2 2. У 50 г води розчинено 2 г магній хлориду. Визначте масову част- ку солі в розчині. Mall​


Ответы на вопрос

Отвечает Тимошенко Настя.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

m(H2O) = 50 г

m( MgCl2) = 2 г

Найти: w(MgCl2) - ?

Знайдемо масу нового розчину:

mн.р. = m(H2O) + m( MgCl2) = 50 + 2 = 52 г

Обчислимо масову част- ку солі в розчині:

w(MgCl2) = m( MgCl2)/mн.р. * 100% = 2/52 * 100% = 3,84%