ДАЮ 100 БАЛОВ!!!!!! З якими із перелічених речовин буде реагувати карбонатна кислота: Zn,

Na2SiO3, Cu, H3PO4, KOH, MgO, CO2, S, K2SO4. Записати рівняння можливих реакцій та ДАТИ НАЗВУ СОЛЯМ(продуктам реакції)

Ответы на вопрос

Отвечает Орлов Егор.

Ответ:

Объяснение:

- реакция с металлами :

H2CO3 + Zn = ZnCO3 + H2

- реакция со щелочами и основаниями:

H2CO3 + 2KOH = K2CO3 + 2H2O

- реакция с солью, образованной более слабой кислотой:

H2CO3 + Na2SiO3 = H2SiO3 + Na2CO3

- реакция с оксидами:

H2CO3 + MgO = MgCO3 + H2O