Вкажіть масову частку води у суміші, що містить 10г етанолу та 190г води​


Ответы на вопрос

Отвечает Викторова Марина.

Ответ:

Був радий допомогти !

Наперед дякую за ♛

Объяснение:

Дано:

m(C2H5OH)=10 г

m(води)=190 г

Знайти:w(води)-?

Розв'язок:

m(суміші)=m(C2H5OH)+m(води)=190 г +10 г=200 г

w(води)=190 г/200 г*100%=95% води

додатково до задачі:5 % етанолу в суміші

Відповідь:95 % води