Обчисліть масову частку карбону у вуглеводні, молекулярна формула якого С6Н10


Ответы на вопрос

Отвечает Василев Вася.

Ответ: W=Ar(C)×6/Mr(C6H10)×100%=6×12/82×100%=87.8%