12 Обчисліть відносну молекулярну масу Ca(OH)2.Поможіть!!!!!!Даю 10 балів!!!!!(((((


Ответы на вопрос

Отвечает Еременко Воффка.

Mr( Ca(OH)2 ) = Ar(Ca) + 2 × (Ar(O) + Ar(H) ) = 40 + 2×( 16+ 1) = 40 + 34 = 74