Із розчину масою 200 г з масовою часткою натрій нітрату 1,7% випарували трохи води. У

новоутвореному розчині масова частка солі становить 2%. Обчислити масу води яка випарувалася

Ответы на вопрос

Отвечает Вавакин Игорь.
M(NaNO3) = 200 г*0,017 = 3,4 г
m"(p.NaNO3) = 3,4 г/0,02 = 170 г
m(H2O) = 200 г-170 г = 30 г
Відповідь: 30 г води, яка випарувалася