СРОООООООООООООЧНОООООО ПОМОГИТЕ ПРОШУУУУ 1.Необхідно приготувати 350 г 20% розчину солі. Скільки

1. солі (г) й 2. води (мл) потрібно? 2. Необхідно приготувати 280 г 10% розчину. Скільки 1. 15% та 2. 1% розчину треба взяти й змішати?

Ответы на вопрос

Отвечает Зябриков Иван.
1) 350*0,2=70 г соль 350-70=280 г вода
2)

(0,15x+0,01y)/280=0,1
x+y=280
y=280-x
(0.15x+0.01*(280-x))=0.1*280
0.15x+2.8-0.01x=28
0.14x=28-2.8
0.14x=25.2
x=25.2/0.14
x=180  г 15% раствора
y=280-180
y=100 г 1% раствора