Стальний балон містить 41 кг рідкого кисню. Який об’єм займає кисень такої маси за нормальних умов?


Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Юрий.
Дано:
m(O2) = 41 кг
Знайти:
V(O2) за н.у.-?

М(О2) = 0,032 кг/моль
n(O2) = m/M = 41 кг/0,032 кг/моль = 1281,25 моль
V(O2) = n*Vm = 1281,25 моль*22,4 л/моль = 28700 л = 28,7 м³
Ответ: 28,7 м³