Скласти рівняння реакцій у молекулярній та йонній формах купрум(2) нітрат +натрій гідроксид=


Ответы на вопрос

Отвечает Шмакова Варвара.
Cu(NO3)2 + 2NaOH = Cu(OH)2 + 2NaNO3

Cu(2+) + 2NO3(-) + 2Na(+) + 2OH(-) = Cu(OH)2 + 2Na(+) + 2NO3(-)

Cu(2+) + 2OH(-) = Cu(OH)2