Знайдіть елемент за такими даними: знаходиться в 3 групі періодичної системи, відносна молекулярна

маса оксиду елемента дорівнює 188

Ответы на вопрос

Отвечает Опалева Маша.
X2O3=188; 2x+16#3=188; 2x=188-48; x=70; Відповідь: Ga(31)