Визначте масу етанолу, необхідного для добування етилового естеру оцтової кислоти масою 35,2г, якщо

вихід продукту становить 80%

Ответы на вопрос

Отвечает Ершов Никита.
CH3COOH + C2H5OH = CH3COOC2H5 + HOH

X/46 = 35.2/88

X = (46*35.2)/88 = 18.4

ŋ = 80%

==> (18.4/100)*80 = 14.72 г