Скласти рівняння з Cu(NO3)2 Хотя бы 3-4 рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Lotsmanova Diana.
Cu(NO3)2

Cu(NO3)2+Zn=Cu+Zn(NO3)2
Cu(NO3)2+2KOH=Cu(OH)2+2KNO3
Cu(NO3)2+H2S=CuS+2HNO3
Cu(NO3)2+BaS=CuS+Ba(NO3)2
SO4

H2SO4+2Li=Li2SO4+H2
ZnSO4+2KOH=K2SO4+Zn(OH)2
K2SO4+BaS=K2S+BaSO4