Масова частка Карбону в складі алкіну — 90 %. Відносна густина за неоном дорівнює 2. Визначте

молекулярну формулу вуглеводню й зобразіть його структурну формулу

Ответы на вопрос

Отвечает Хисамова Венера.

M(CnH2n-2)=D*M(Ne)=2*20=40г/моль. M(Cm)=M(CnH2n-2)*w=40*0,9=36. Формула алкина С3Н4. Структурная формула CH3-C≡CH