Допоможіть скласти хімічне рівняння за схемою реакції S-SO2-SO3-H2SO4-FeSO4-Fe(OH)2-FeCl2


Ответы на вопрос

Отвечает Заика Ваня.
S + O2 = SO2

2SO2 + O2 = 2SO3

SO3 + HOH = H2SO4

H2SO4 + Fe(OH)2 = FeSO4 + 2HOH

FeSO4 + 2NaOH = Fe(OH)2 + Na2SO4

Fe(OH)2 + 2HCl = FeCl2 + 2HOH