Визначте молекулярну формулу речовини, якщго відомо, що її відносна молекулярна маса 98, масова

частка гідрогену в ній 2 відсотка, сульфуру 32,7 відсотка, усе інше оксиген.

Ответы на вопрос

Отвечает Онішечко Василина.
N(H) = (2*98)/100 = 2
n(S) = (32.7*98)/3200 = 1
n(O) = (65.3*98)/1600 = 4

H2SO4 — сульфатна кислота.