обчисліть маси натрій хлориду KCI і води Н2О, які потрібно взяти для приготування 400г розчину з

масовою часткою солі 15%

Ответы на вопрос

Отвечает Синевич Алина.

m (KCl) = m(розч.)*w(KCl) =400 * 0.15 = 60 г.

m (H2O)=m(розч.) - m (KCl) = 400 - 60 = 340 г.