Обчисліть масси кухонної солі та води які потрібні для приготування 1000грам розчину з масовою

часткою солі 20%

Ответы на вопрос

Отвечает Минеев Александр.

Дано

m = 1000 г

w(соли) = 20% = 0.2

Решение

m(соли) = mw(соли) = 1000 * 0.2 = 200 г

m(воды) = m - m(соли) = 1000 - 200 = 800 г

Ответ:

m(соли) = 200 г

m(воды) = 800 г