Розташуйте газуваті речовини в ряд за зростанням їхньої відносної густини за повітрям Co Co2 CH4

NH3

Ответы на вопрос

Отвечает Гейдаров Камран.

1) CO. 28/29=0,965

2) CO2. 44/29=1,517

3) CH4. 16/29=0,551

4) NH3. 17/29=0,586


От меньшего к большему: CH4 - NH3 - CO - CO2