яка повна хімічна формула продукту повного хлорування алкану якщо відносна густина його пари за

воднем становить 118,5?

Ответы на вопрос

Отвечает Драчёв Владимир.
D(CxCly)(H2) = 118.5 ==> M(CxCly) = 118.5*2 = 237 г/моль

M(Cl) = 35.5 ==> n(Cl) = 237/35.5 = полных 6.

M(6Cl) = 213 г/моль

M(xC) = 237-213 = 24

M(C) = 12 г/моль ==> n(C) = 24/12 = 2.

C2Cl6 — гексахлорэтан.