Поможіть написати молекулярно-іонні рівняння Алюміній хлорид і плюмбум нітрат Хлоридна кислота і

хром гідроксид Хлоридна кислота і барій гідроксид

Ответы на вопрос

Отвечает Белаш Даша.
2AlCl3+3Pb(NO3)2=2Al(NO3)3+3PbCl2
2Al(+3)+6Cl(-)+3Pb(+2)+6NO3(-)=2Al(+3)+6NO3(-)+3PbCl2
3Pb(+2)+6Cl(-)=3PbCl2
Cr(OH)3+3HCl=CrCl3+3H2O
Cr(OH)3+3H(+)+3Cl(-)=Cr(+3)+3Cl(-)+3H2O
Cr(OH)3+3H(+)=Cr(+3)+3H2O
Ba(OH)2+2HCl=BaCl2+2H2O
Ba(+2)+2OH(-)+2H(+)+2Cl(-)=Ba(+2)+2Cl(-)+2H2O
2OH(-)+2H(+)=2H2O