Якщо об'єм повітря (н.у.)необхідний для спалювання 20 л метану?


Ответы на вопрос

Отвечает Панфилов Никита.

Дано

V(CH4) = 20 л = 20 дм3

v = 0.21

Решение

CH4 + 2O2 = CO2 + 2H2O

V(O2) = 2V(CH4) = 2 * 20 = 40 дм3

V(воздуха) = V(O2) / v = 40 / 0.21 = 190.48 дм3

Ответ: 190.48 дм3