Визначте формулу газу, легшого за повітря: А. СО2 Б. Н2 В. Не Г. С2Н6


Ответы на вопрос

Отвечает Матузник Кристина.

 Mr(повітря)=29

А. Mr(СО2) = 12+16*2 = 44

Б. Mr(Н2) = 1*2=2

В. Mr(Не)=4

Г. Mr(С2Н6) = 12*2+1*6 = 30

Визначте формулу газу, легшого за повітря: Б, В