Назвіть елемент за такими даними: належить до р-елементів, знаходиться в 3 групі. Відносна

молекулярна маса його гідроксиду дорівнює 78

Ответы на вопрос

Отвечает Рамс Катя.

Mr[E(OH)₃]=78

E+3OH=78

E+51=78

E=78-51=27

Элемент с относительной атомной массой равной 27 алюминий