Електроліт має ступінь дисоціації 20%. Скільки молекул рощпалося на йони з кожних 200 молекул?


Ответы на вопрос

Отвечает Маркитан София.

200 - всі, розкладається тільки 20

200÷х = 100÷20

200×20 ÷ 100 = 40