Насичений вуглеводень масою 11г займає об'єм 5,6л(н.у.). Виведіть молекулярну формулу та дайте

назву.

Ответы на вопрос

Отвечает Ганаева Алёна.

M(CnH2n+2)=11*22,4/5,6=44

12n+2n+2=44

14n=44-2

14n=42

n=42/14=3

n(C)=3

n(h)=2*3+22=8

C3H8- ПРОПАН