Який обєм води придається при гідруванні до 20 г етилену. Помогите пожалуйста


Ответы на вопрос

Отвечает Яковишина Даша.

Пишем рівняння реакції гідрування етилену і через пропорцію знаходимо об'єм водню


Отвечает Вернер Влада.

дано

m(C2H4)= 20 g

--------------------

V(H2O) -?

C2H4+H2O-->C2H5OH

M(C2H4) = 28 g/mol

n(C2H4) = m/M = 20 / 28 = 0.71 mol

n(H2O) = n(C2H5OH) = 0.71 mol

V(H2O) = n*Vm= 0.71 *22.4 = 15.9 L

ответ 15.9 л