Яка реакція йонного обміну відбувається до кінця? Складіть рівняння реакції в повній та скороченій

йонних формах: а) магній сульфат + калій гідроксид. б) калій хлорид + магній сульфат.

Ответы на вопрос

Отвечает Самиева Карина.
MgSO4 +2KOH =Mg(OH)2 +K2SO4
Mg(2+)+SO4(2-)+2K(+)+2OH(-)=Mg(OH)2⬇ +2K(+)+SO4(2-)
Mg(2+)+2OH(-)=Mg(OH)2⬇
Отвечает Симоненко Діма.

MgSO4 +2KOH =Mg(OH)2 +K2SO4

Mg(2+)+SO4(2-)+2K(+)+2OH(-)=Mg(OH)2⬇ +2K(+)+SO4(2-)

Mg(2+)+2OH(-)=Mg(OH)2⬇