Відносна молекулярна маса речовини складу H3EO4 становить 98. Визначте невідомий елемент. Срочно!

Будь ласка !!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Болатбек Айкын.

98 - (3х1 + 16х4) = 98 - 67 = 31 а.о.м.  ФОСФОР