Обчисліть і вкажіть масову частку Оксигену в речовині, формула якої Fe3O4


Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Mr(Fe3O4) =56*3+16*4=232

W(O) = Ar(O) *n / Mr(Fe3O4)  *100% = 16*4 / 232  *100% =27,58%